Günümüzde artık jigolo organizasyonu neredeyse hiç kalmadı tamda bu sırada yılların vermiş olduğu deneyim ile sektörde yeni bir site açan ekibimiz jigolo arayan bayanların ve jigoloların ilgi odağı haline gelmiştir. Gerek sitesinin çekici tasarımı gerekse katalog alanının kolay kullanımından dolayı sitemiz gün geçtikçe popüler olmaya devam etmektedir. Tamamen yasal çerçeveler içersinde jigolo profillerini yayınlayan web sitemiz ilk bakışta bir jigolo organizasyonu olarak gözüksede aslında bir jigolo organizasyonu değildir.

Tamamen kendin kazan kendin harca yöntemi ile üyelerinin kazandıkları paradan pay almamaktadır. Eğer sizlerde sitemize üye olmak istiyorsanız bizleri iletişim bölümündeki iletişim bilgileri ile ulaşabilirsiniz. Hiçbir insan yanlız kalmak zorunda değildir. Eğer kendinizi yanlız ve mutsuz hissediyorsanız o zaman yapmanız gerek tek şey katalog bölümündeki modellerden birini seçerek onunla bağlantı kurmanızdır. jigololar.gen.tr üzerinden yapılan görüşmelerle sitemizin hiçbir şekilde alakası bulunmadığından dolayı hiçbir gizlilik tehditi oluşmaz.

Jigolo adayları veya internet üzerinden günde 60,000 müşteri adayını ve binlerce normal ziyaretçinin girdiği web sitemizde artık reklamlarınızı yayınlamak çok kolay. Bizi hemen telefon ile arayabilir ya da jigolo başvuru formunu doldurarak sitemize kayıt olabilirsiniz. Profesyonel ve yaptığı işin farkında olan yönetici kadromuz sayesinde sitemize hergün daha çok müşteri adayı girmektedir ve buda sizin profilinizin daha iyi görüntülenmesini sağlamaktadır.

Kategori: Jigolo Blog

Bir Yorum Yazınız


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.