Birçok jigolo adayının merak ettiği bir konu hakkında makale yazmaya başlamadan önce şunu belirtmeliyim ki bu kurallar sadece sizlerin tam anlamı ile bir jigolo olmanızı sağlamayacaktır. Uzun yıllardır jigololuk üzerine makaleler yazarak jigolo adaylarını bilinçlendirmek amacıyla bir konuyu değinmişimdir. Şimdi jigolo olmak isteyen birisi ilk önce jigolo nedir, jigololar neler yapar, nasıl jigolo başvurusu yaparım gibi soruları kendi kendine soracaktır. İlk önce dünyanın en büyük bilgi havuzu olan internetten bu işi araştırmaya başlayacaktır ve yavaş jigololuk hakkında birşeyler öğrenmeye başlayacaktır. Şimdi içinizden biri kardeşim bundan kolay ne var diyecektir alıyorsun parayı hatunu atıyorsun yatağa sabaha kadar cinsel ilişkiye giriyorsun. 

İşte tipik bir yurdum insanı herşeyi uçkuruna bağlayacaktır illaki şimdi size biraz argo bir örnek gelebilir ama konuşmaların en kibar özetini ancak bu şekilde çıkarabilirdim. Ama bunları düşünenlere şunu söylemek isterim o tür düşünceler jigolo olmaya çalışırsanız ya rezil olursunuz ya da dolandırılırsınız. Bir sadece cinsel anlamda güçlü olmayacak, kültürel açıdan en az iki toplumun yaşayız tarzında bilgi sahib olmalıdır, yüksek lisans ya da master yapması şartdır (kimse yanında eğitimsiz birini istemez ne kadar yakışıklı olursa olsun). 

Tango vb. gibi birkaç dansın tekniği bilmelidir. Özel yemeklerde nasıl davranacağını, toplantılarda ve partilerde neler giyileceğini, ortamdaki insanların kültürel ve eğitim seviyesi ile hemen hemen aynı olmalıdır. Sadece jigololuk yaptığı anlardaki hayatını değilde normal hayatındanda bu işi birşeyler katabilmelidir ya da çok iyi derecede rol yapma kabiliyene sahip olması gerekmektedir (hiç tavsiye etmem).

Bunların yanında fiziki görünümü çok iyi olmalıdır, temiz ve bakımlı olmalıdır, belirli aralıklar ile ağız ve diş kontrolllerini ihmal etmemelidir. Müşterisinin istediğin anda bulaşıcı ve diğer hastalıklarının kendisinde olmadığın kanıtlayabileceği sağlık belgelerini temin edebileceği bir hastane ile çalışmalıdır. İşte bu kurallara daha çok ekleyebilirim bunca yıllık tecrübem bana çok şey öğretti ama uzun yazılar yazmayı sevmiyorum. 

Kategori: Jigolo Blog

Bir Yorum Yazınız


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.