Jigolo mu olmak istorsunuz? o zaman size jigolo olmak için gerekli olan özellikleri açıklayalım. Öncelikle kendinize bir jigolo reklam sitesi bulmanız gereklidir. Bu site sayesinde sizin profilleriniz internet üzerinde gözükür ve jigolo arayanların sizi bulmanızı sağlar. Profesyonel bir jigolo kültürel bakımdan çok iyi olmak zorundadır. Bunun nedeni kavalyelik ya da eskortluk hizmeti verirken gittiğiniz mekandaki insanlara uyum sağlamanız gerekmektedir. Herşeyin başının fiziki görünüm olduğunu sanıyorsunuz dimi? hayır aslında fiziki görünüm o kadar önemli değildir. Her kadının istekleri bambaşkadır kimisi sadece cinsel ilişki için kaslı bir jigolo kiralarken kimiside tatil arkadaşlığı ya da özel günlerinde yanında bulanabilecek bir hem jigololuk hemde kavalyelik yapan bir partner aramaktadır. 

Sizlerin jigololuk hakkındaki merak ettiğiniz bazı sorulara jigololuk hakkında kısmında cevap bulabilirsiniz. Tamamen profesyonel bir şekilde sizlerin sorularına net ve gerçekci cevaplar vererek sizlere jigololuğu tanıtmak istiyoruz. Evet artık jigolo olmak için yapmanız gereken tek şey jigolo başvuru formunu doldurup bizlere göndermenizdir. Eğer hemen jigolo olmak istiyorum derseniz bizleri aramanız gerekmektedir. E-Mail yoluyla yapılan cevaplandırmalarda sorun yaşanabilir fakat telefonla yapılan görüşmelerde sorun çıkmamaktadır. 

Şunu tekrar belirtmek isteriz ki bir jigolo organizasyonu değiliz sadece jigolo reklamlarını yayınlayan bir web sitesiyiz. Sizlerle iletişim sayfasındaki bilgilerimiz haricinde görüşme yapmamaktayız. Kendilerini jigolo organizasyonu olarak tanıtan dolandırıcılara lütfen itimat etmeyiniz. 

Kategori: Jigolo Blog

2 Responses so far.

  1. ahmet dedi ki:

    jigolunuz Ahmet 180by 80kg kumral tenli kıbar beyim ankarada yaşayanlardan telefon bekliyorum

  2. can bulut dedi ki:

    çok hırcın seks yapan birisiyim dayanırım dıyen arasın

Bir Yorum Yazınız


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.