İlk önce şunu belirtmek isteriz, jigololar.gen.tr bir jigolo organizasyonu değildir. Bundan dolayı kesinlikle ne kendi bünyesinde nede başka hiçbir yerde müşteri bilgisi tutamaz. Müşteri ve jigolo arasındaki görüşmeler tamamen kendi aralarındadır. Müşterinin jigolo ile ne konuştuğunu sitemiz bilemez ya da nerede bulaşacaklarını vb. gibi konular ile sitemiz alakalı olmaz. Her müşteri istediği üyemizi seçmede bağımsızdır, isteyen istediğini seçer ve yaşamak istediklerini yaşamakta özgürdür. Bundan dolayı jigololar.gen.tr hiçbir zaman sorun kabul etmez ve kimseylede bu konuları konuşmaz. 

Müşteri ve jigolo arasında geçenler tamamen kendi aralarında kalmaktadır. Bundan dolayı hiçbir zaman kimin müşteri olduğunu site yönetimi bilemez ya da bir üyenin ayda kaç işe gittiğini bilemez. Sitemize giriş yapan herhangi bir ziyaretçinin IP adresi ve sunucu logları saklanmamaktadır. Giriş ve çıkış yapanların hiçbir çerezleri ya da bilgileri kayıt altına alamaz. Sitemiz sadece jigoloların ve jigolo adaylarının profil reklamlarını yayınlamakla yükümlüdür. Profil ile ilgili bilgiler tamamen üyelere aittir. Hiçbir şekilde yanlış bilgi ya da görsellerden jigololar.gen.tr sorumlu tutulamaz. 

Yaşanan ve yaşanılacak tüm anılar sizlerle üyeler arasında kalmaktadır. Bu saatler ya da günler hiçbir zaman siz istemedikçe bir başkasına yani üçüncü sahışlara anlatılamaz. Herhangi bir nedenden dolayı üye ile aranızda yaşanacak bir sorundan web sitemiz bir organizasyon olmadığı için sorumlu tutulamaz. Aklınıza takılabilecek herhangi bir sorunu bizlere iletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgilerinden 7/24 saat boyunca sorabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz haricinde hiçbir şekilde sizinle irtibat kurmayız. Başka bir telefondan ya da e-mail adresinde sizlere ulaşan ve jigololar.gen.tr yöneticisi olduklarını söyleyen kişilere inanmayınız. 

Kategori: Jigolo Blog

Bir Yorum Yazınız


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.